Lütfen Bekleyiniz...
ELA BRAILLE YAZILIM GÖRME ENGELLİLER MATBAASI VE ENGELLİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. olarak görme engelli vatandaşlarımızın eğitim-öğretim hayatı ve günlük yaşantılarında ihtiyaç duyacakları her türlü yazılı materyallerin Braille yazıya çevirisini ve basımını profesyonel bir biçimde gerçekleştirerek hizmetlerine sunuyoruz.

Görme engellilere yönelik çalışma yapmak isteyen kurum ve kuruluşların ilan, bülten, broşür, davetiye, kartvizit vb. tanıtım araçlarını kabartma olarak hazırlayarak bu vatandaşlarımızın her türlü bilgiye ulaşmasının önünü açıyoruz. Buna ek olarak kurum ve kuruluşların hizmet verdikleri mekânları görme engellilerin rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde düzenlemek amacıyla danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Bu mekânlarda kabartma etiket, levha, tabela, yürüyüş yolları vb. çalışmalarla da görme engelli vatandaşlarımızın sosyal olarak rahatlıkla hizmet alabilecekleri mekânlar tasarlıyoruz.

Ayrıca ders kitapları, hikâye, roman kısacası her türlü okuma materyalleri bünyemizdeki profesyonel kadro ile kabartma yazıya çevrilerek basılmaktadır. Görme engelli vatandaşlarımızın bilgiye ulaşmaları için önlerinde hiçbir engel bırakmıyoruz. Kamu kurumları ve kurumsal firmaların görme engelliler için hazırlayacağı sosyal projelere destek vererek bu projelerin hayata geçirilmesine olanak sağlıyoruz.

İhtiyacı olan kurum ve kuruluşlara da resmi Türkiye distribütörü olduğumuz INDEX firmasının Braille Kabartma Yazıcılarının satışını, kurulumunu ve teknik servis hizmetini sağlayarak teknolojik anlamda, görme engelli vatandaşlarımıza ulaştırılacak hizmetlerin uygun fiyatlarla geniş kitlelere ulaşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.